O Firmie Demilec

 

Stosowanie produktów Demilec do izolacji domów i innych budynków wpływa na zwiększenie ich sprawności energetycznej wskutek wysokich wartości R, zapewniając szczelną barierę powietrzną. Jako firma przykładamy dużą wagę do aspektów ekologicznych w procesie wytwarzania naszych produktów – korzystamy z materiałów w postaci surowców pozyskanych z recyklingu oraz surowców wtórnych naturalnych dostępnych na rynku. Dla przykładu, jako składnika do wytworzenia piany zamknięto-komórkowej przetworzonych plastikowych butelek. Z kolei w przypadku pianki o strukturze otwarto-komórkowej, wyłącznym środkiem spieniającym jest woda. Także przy innych produktach, z linii korzystamy z jednych z najbardziej odnawialnych surowców naturalnych.

 
Zobacz Film
7476

Przyjazne środowisku

Izolacja pianką poliuretanową nie posiada zapachy, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pytli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową. Pianka poliuretanowa to również materiał odporny na pleśn, rozrost grzybów i szkodniki dla których nie stanowi żadnych wartości odżywczych.

Obniżają rachunki

Oszczędność płynąca z wykonania izolacji natryskowej pianką poliuretanową dochodzi do nawet 50% kosztów ogrzewania i klimatyzacji budynku. Efektywność izolacji powoduje, że początkowy koszt ocieplenia zwraca się dużo szybciej niż w przypadku zastosowania innych metod ocieplenia.

Zapewniają ciszę

Ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu dzisiejszych czterech kątów. Dzięki zastosowaniu izolacji natryskowej pianką poliuretanową możemy cieszyć się nie tylko ciepłem, ale również ciszą gdyż stanowi ona również izolacje akustyczną ograniczając hałas z zewnątrz do minimum.
Planujesz Inwestycję? Zapraszamy do formularza wyceny.Wycena